Şuan çok kızgınım/I am really angry


Neden bilmiyorum.Belki yapılması gereken binlerce şey varken,atılması gereken onbinlerce adım varken ve öğrenilecek yüzbinlerce şey varken ve bütün bunların da bilincindeyken kendimi hiçbirşey yapmıyor/yapamıyor bulmamdandır.Tüm bu hengamenin sana tamamen huzursuzluk verdiği gerçeği..Bilmediğin şeyleri bilmediğini bilmenin getirdiği endişe duygusu ve yetersizlik hissi zaten fazla olmayan özgüvenimi aç fareler gibi kemiriyor..Tüm bu sesler ve sessizlikler adeta çıldırtıyor.
Bütün öğrenileceklerin ve yapılacakların dalgalı denizinde yüzmeden beklerken bir de aklıma "yaşanacak" ların sıkıntısı geliyor.Veya yaşanamamışlıkların mı demeliydim.Şuan mesela sevgilimle olmayı isterdim.Bana yalnızca huzur versin,iyi hissettirsin,sevsin ama boğmasın.

Bir de hiç ilgisi yok ama tek yönlü çıkarcılıktan nefret ediyorum..Çıkarlar karşılıklı olmalı..
Mutlu günler.

Dunno why but it's another day of frustration,there are thousands of steps to walk but i just stand under the rain,i feel like that.All this chaos makes me feel lost.I need a real break.To hold on my soul and build my ambition as hard as a rock.Need some silence need some voice.Besides there are things to live..I wanna be with my darling now.Need her attention.Need her calmings..And need her make me feel good. Meanwhile all profits should be two sided.Otherwise i hate it.I really hate it. Happy days.